Tayfun Korkut’tan Fenerbahçe açıklaması!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Futbolu bıraktıktan sonra teknik yöneticilik kariyerine adım atan ve Almanya’da esaslı kulüpleri çalıştıran Tayfun Korkut, hakkında çıkan Fenerbahçe savlarına canlı yayında yanıt verdi.

 

 

46 yaşındaki teknik adam, S Sport canlı yayınında merak edilenleri yanıtlarken, “Türkiye’de bir kadro çalıştırmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Kulübün ve benim tasavvurlarımın bir araya gelmesi lazım. Onu sağlayabilirsek her şey olabilir” yanıtını verdi.

“F.BAHÇE CAMİASINA BÜYÜK HÜRMETIM VAR”

 

 

Tayfun Korkut, Fenerbahçe savlarıyla ilgili ise, “Fenerbahçe ile görüşmedim. Teklif de almadım. Rastgele bir tahlil da yapmadım. Fenerbahçe camiasına karşı büyük bir değerim var zira. Rastgele bir spekülasyona yol açmak istemediğim için bu mevzuda icmal yapmam hakikat olmaz” tabirlerini kullandı.

Futbolculuk devrinde Fenerbahçe forması da giyen Tayfun Korkut, teknik yöneticilik kariyerinde ise sırasıyla A Ulusal Kadro, Hannover, Kaiserslautern, Leverkusen ve Stuttgart’ta hizmet yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tayfun Korkut’tan Fenerbahçe açıklaması! için yorumda bulun

    Tayfun Korkut’tan Fenerbahçe açıklaması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tayfun Korkut’tan Fenerbahçe açıklaması! için ilk yorumu yapabilirsin.