Sergen Yalçın: Oynamıyorsan ne yapayım senin yeteneğini!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Maçı değerlendirmenin Konyaspor’un 75 dakika 10 kişi oynamasından ötürü akıllıca olmayacağını tabir eden Sergen Yalçın, “Bugünkü oyunla ilgili çok fazla söylenecek pek bir şey yok. Konyaspor eksik kalınca oyun yalnızca bize kaldı. İstanbul’da büyük bir gruba karşı eksik kalıyorsanız bu çok güçlükle. Oyunla ilgili çok fazla konuşmak akıllıca değil, 75 dakika eksik oynadılar, Konyaspor için de çok zor” dedi.

 

 

“Oynamıyorsan ben ne yapayım senin yeteneğini”

Futbolcuların yeteneklerini alanda göstermek zorunda olduklarını söz eden Sergen Yalçın, “Oyuncular var olan özelliklerini alana yansıtmazsa zati sorun olur. Herkesin oyunculardan farklı farklı beklentileri var. Oyuncular sorumluluk alıp, özelliklerini ön plana çıkartırsa bizim işimiz daha kolay oldu. İki haftadır ileri uçtaki arkadaşlarımız sorumluluk almaya başladı ve skor da yapıyorlar. Ben yetenekliyim, e oynamıyorsan ben ne yapayım senin yeteneğini. Alanda göstereceksin yeteneğini ki bir işe yarasın. Bizim oyuncular son iki haftada bu yeteneklerini gösteriyor” halinde konuştu.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sergen Yalçın: Oynamıyorsan ne yapayım senin yeteneğini! için yorumda bulun

    Sergen Yalçın: Oynamıyorsan ne yapayım senin yeteneğini! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sergen Yalçın: Oynamıyorsan ne yapayım senin yeteneğini! için ilk yorumu yapabilirsin.