Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Karşı koyamadığı hislerine set çekiyor! Artık dur demek zorunda

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam


Sefirin Kızı 15.son kısımda; Uzun yıllar sonra evladına gerçek bir peder olabilmenin memnunluğunu doyasıya yaşayan Sancar için işler yoluna girmeye başladığı esnada tahammül hududunu aşan cürmünün bedelini en ağır biçimde ödeyerek mahalline kimseye koyamadığı Nare’yi kaybetti. Sefirin Kızı son kısımda; Uğruna her şeyini ortaya koyduğu kızının mutluluğuna gölge düşürmekten korkan Sancar’ın bir sefer daha babasız kalıp birebir acılara yaşamaması için elini kana bulamaktan vazgeçse de yeni bunalım daha kapısını çaldı.

Mucize Tabip 29.bölüm fragmanı neden çıkmadı: Haftaya serinin yeni kısmı ekranda olmayacak mı

Sair taraftan yaşananlar önünde sabrı taşan Gediz’in hudutlarını denetim edemeyip büyük bir patlama yaşayarak tüm vakaların sorumlusu olarak gördüğü Akın’ı öldüresiye şiddete maruz bırakırken, Menekşe’nin hamilelik açıklamasının konakta soğuk rüzgar estirmesinin akabinde Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı sorgulaması yürütülmeye başladı. Sancar’ın gerçekleştirdiği itirafla bir arada Menekşe’den bir bebek beklediğini öğrenen Nare’nin yerküresi başına yıkılırken, Nasuh tövbesi ederek onun ismini bir daha asla anmayacağının münhasıran altını çizip kapı dışarı etmesinin ekrana taşındığı Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı tutkunlarının önüne geçti mi?

Doğduğun Hane Kaderindir neden yok & Net başlangıç tarihi açıklandı mı: Haftaya TV8’de olacak mı?

Nasuh Tövbesi nedir ne manaya gelir? Nasuh Tövbesi nasıl yapılır?

 

SEFİRİN KIZI 16.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği ve senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’in kaleme aldığı O3 Medya ve NGM imzasıyla Star TV ekranlarına her Pazartesi akşamı taşınan Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı şu an için yayınlanmadı.

SEFİRİN KIZI’NDA GÖZÜ YAŞLI NARE HAYATININ ŞOKUNU YAŞIYOR…

 

SEFİRİN KIZI 16.BÖLÜM NE HENGAM YAYINLANACAK?

Oyuncu takımında; Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül Doğulu, Erdal Küçükkömürcü, Erhan Alpay, Esra Kızıldoğan Doğukan Polat, Cemre Öktem, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Edip Tepeli, Hivda Zizan Alp, Hasret Çakar Yalçınkaya ve Beren Gençalp üzere birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin nokta aldığı Sefirin Kızı 16.bölümün ne devir yayınlanacağı noktasında yapımcı tarafından şimdi kesin tarih malumatı verildi. Yeni kısım yayın tarihi duyurulur duyurulmaz içeriğimizde nokta verilecektir…

Kuruluş Osman fragmanı: Büyük ittifakı bölgeyle yeksan etmek için her şeyini ortaya koyuyor…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Karşı koyamadığı hislerine set çekiyor! Artık dur demek zorunda için yorumda bulun

    Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Karşı koyamadığı hislerine set çekiyor! Artık dur demek zorunda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Karşı koyamadığı hislerine set çekiyor! Artık dur demek zorunda için ilk yorumu yapabilirsin.