Pierre Loti Tepesi’nden İstanbul

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Anadolu beşerinin günahsız, el değmemiş ve kendilerine has hikayelerinin anlatıldığı Mehmet Ercan İle Yol Hikâyesi Memleket TV’de… Mehmet Ercan bugün ismini Fransız müellif Pierre Loti’den alan İstanbul’un en hoş manzarasına sahip Pierre Loti Tepesi’ne gidecek.

Kişileri, topluluğun özünü, gelenek ve görenekleri daha yakından tanımanın en uygun yanı yolculuğa çıkmaktır diyen Mehmet Ercan ile Yol Hikayesi Devlet TV’de… Mehmet Ercan bugün İstanbul’a Pierre Loti’nin gözünden bakacak. Eyüp Sultan’ın sıkça ziyaret edilen meşhur tepesinde çayını içip, tarihi mekânın tadını çıkaracak. Mehmet Ercan’ın bir sonraki durağı ise Ramazan ayında bir farklı şık Eyüp Sultan Meydanı olacak. Ercan, tarihi semt Eyüp Sultan’ın manevi iklimini, halkının misafirperverliğini gerçekleştirdiği keyifli sohbetlerle ekrana taşıyacak.

Programda başkaca şanslı gününde olan Yol Hikayesi ekibi, hayır için lokma döktüren bir hayırseverin ikramı leziz lokmalardan nasibini alacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pierre Loti Tepesi’nden İstanbul için yorumda bulun

    Pierre Loti Tepesi’nden İstanbul için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pierre Loti Tepesi’nden İstanbul için ilk yorumu yapabilirsin.