Okan Buruk: Şampiyon olmak istiyoruz

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Başakşehir teknik yöneticisi Okan Buruk, Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maçı kıymetlendirdi.

 

 

“Çok gereksiz geri kaçtık”

Galatasaray önünde gereksiz tarafa geçmişe yaslandıklarını tabir eden Buruk, “İlk 10 dakika maça âlâ başladık, oyuna hükmettik. Sonra gereksiz geçmişe yaslandık. Bloklar arasına pas yedik. Devre arası daha öne yanlışsız oynamamız gerektiğini tabir ettim. Çok gereksiz geri kaçtık. Bunun nedeni de Emre Akbaba’nın en önde oynaması ve daima gezmesi” dedi.

 

 

“Bugün çok yeterli değildik”

Galatasaray önünde düzgün oynamadıklarının altını çizen Buruk, “Bugün çok düzgün değildik. Buna karşın 4-3-3’e karşı 4-4-2’ye döndük, pres yapmaya çalıştık ve başarılı olup golü bulduk. Daha sonra 2. golü bulmaya çalıştık, fırsatlar geldi lakin çıkarken kaptırdığımız toptan gol yedik” formunda konuştu.

“Şampiyon olmak istiyoruz”

Şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Buruk, “Trabzonspor’un 2 puan, Galatasaray’ın 8 puan önünde olmak düşündüğümüz bir şeydi. Şu anda avantajlı durumdayız. Kıymetli eksikler verdik, önümüzdeki hafta çok güç bir maçımız var. Haftaya rakiplerimiz de birbirleriyle oynuyor. Şu anda avantajlı olan, başkan olan grubuz. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Lige çok beğenilmeyen başladık, sonunu âlâ bitireceğiz dedik. Şu anda bu yolda ilerliyoruz. Yarış devam ediyor, herkes yarışın içinde. Biz kadro olarak şampiyon olmak istiyoruz, doğal ki daha güzel olmamız gerekiyor” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Okan Buruk: Şampiyon olmak istiyoruz için yorumda bulun

    Okan Buruk: Şampiyon olmak istiyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Okan Buruk: Şampiyon olmak istiyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.