Mucize Hekim 29.bölüm fragmanı paylaşıldı mı: Haftaya serinin yeni kısmı yayına girecek mi?

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam


Uzun yıllar boyunca ne yüzünü gördüğü ne de sesini duyduğu pederini bir anda önünde bulmasıyla tüm tertibi tepetaklak olan Ali’nin kuvvetli bir imtihandan geçtiği Mucize Hekim 28.son kısımda; Kişisel yaşantısındaki istikrarını bozan tüm sıkıntıları, hastanede üstlendiği cerrahlık vazifesine yansıtması işleri yokuşa sürükledi. Mucize Hekim son kısımda, Kanser hücreleri bütün vücuduna yayılması nedeniyle hiçbir formda kurtarma imkanı olmayan pederini göz nazaran göre vefata terk etmemek ve onun kendisine muhtaç durumda olduğunu bilen Ali, Ferman başta olmak üzere hastanede bulunan herkesi önüne aldı. Aldığı ikazlar ve engellemelere karşın yıllar evvel kendisini hor görüp aşağılayan ve şiddet uygulayarak sokağa atan pederine merhamet gösteren Ali, onu hayata döndürerek eski sıhhatine tekrar kavuşması için akla karayı seçerken, hastanede kendisinden habersiz olup bitenleri öğrenen Tanju’nun ise meydan okumasının akabinde Mucize Tabip 29.bölüm fragmanı bekleniyor. Her ne yaparsa yapsın birinci kere son nefesini verip ruhunu teslim etmek üzere olan pederini kurtaramayacağının geç de olsa farkına varan Ali, gözyaşlarına hakim olamayıp ”Seni affettim baba!” kelamlarıyla veda etmesinin akabinde Mucize Hekim 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE HEKIM 29.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her Perşembe akşamı seyircisini sürprizlerle dolu gelişmeleriyle ağırlayan seri Mucize 29.bölüm fragmanı şimdilik yayına girmedi. Yayıncı kuruluş tarafından paylaşılır paylaşılmaz içeriğimizde sizlerle paylaşılacaktır…

MUCİZE TABIP’TE GÖZYAŞLARINA BOĞAN IRTIHAL SAHNESİ…

 

 

MUCİZE TABIP 29.BÖLÜM NE HENGAM YAYINLANACAK?

Direktörlüğünü Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu da Onur Koralp ve Pınar Bulut ikilisinin uyarladığı, yapımcılığında Faruk Bayhan’ın mahal aldığı MF Prodüksiyon farkıyla Fox TV ekranlarında her Perşembe akşamı sürprizlerle dolu sahnelere imza atan Mucize Tabip 29.bölümünün ne hengam başlayacağı şimdi görünür olmadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mucize Hekim 29.bölüm fragmanı paylaşıldı mı: Haftaya serinin yeni kısmı yayına girecek mi? için yorumda bulun

    Mucize Hekim 29.bölüm fragmanı paylaşıldı mı: Haftaya serinin yeni kısmı yayına girecek mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mucize Hekim 29.bölüm fragmanı paylaşıldı mı: Haftaya serinin yeni kısmı yayına girecek mi? için ilk yorumu yapabilirsin.