Kuruluş Osman’ın ekran yolculuğu sonlanacak mı: Burak Özçivit’in dikkat çeken final açıklaması!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam


Başarılı ve kaliteli sonuçlar çıkarabilmek ismine en başından itibaren hummalı çalışmalara imza atan ve emeklerinin meyvesini toplamaya başlayan Kuruluş Osman seri girişiminin final yapıp yapmayacağı konusu çevre medya kullanıcılarının lisanına düştü. Kuruluş Osman’da heyecan ve tansiyon seviyesini en uç noktaya taşıyan gelişmeler sahne olurken seri girişiminin oyuncu takımında taraf alan kilit isim Burak Özçivit, şahsî çevre medya platformu aracılığıyla takipçilerine kişisel paylaştığı gönderi akılları allak bullak etti. 

Kuruluş Osman’la oyunculuk kariyerinin altın çağını yaşayan ve son devirlerde oynadığı ”Osman Gazi” karakteriyle popülaritesini bir epey artıran yetenekli oyuncu Burak Özçivit başrolünü üstlendiği serinin fragmanını kendi hesabından yayınladı. Burak Özçivit’in paylaştığı fragman görüntüsünün acilen altına ”Finale doğru” gönderisini eklemesi Kuruluş Osman final mi yapacak? sorusunun serinin sıkı takipçileri tarafından yüklü olarak yöneltilmesine neden oldu.

Yüksek izlenme orantılarıyla göze çarpan ve uluslar arası çapta ismini duyuran seri girişimi bir hafta sonra televizyon ekrana taşınacak 27.bölümüyle seri finaline girerek kısa bir müddetliğine ayrılacak. Lakin Kuruluş Osman vereceği aranın akabinde Eylül ayında yeni dönemiyle ATV ekranlarında seyircisini ağırlayacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kuruluş Osman’ın ekran yolculuğu sonlanacak mı: Burak Özçivit’in dikkat çeken final açıklaması! için yorumda bulun

    Kuruluş Osman’ın ekran yolculuğu sonlanacak mı: Burak Özçivit’in dikkat çeken final açıklaması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kuruluş Osman’ın ekran yolculuğu sonlanacak mı: Burak Özçivit’in dikkat çeken final açıklaması! için ilk yorumu yapabilirsin.