Kuruluş Osman ne hengam dönüş yapacak: Kuruluş Osman yeni kısım haftaya olmayacak mı?

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam


Televizyon ekranlarında yayınlanan seri girişimlerinin yapımcıları acil alarma geçerek çok geniş coğrafya üzerinde yayılım gösteren Korona Virüsü ile uğraş kapsamında çekimleri belli başlı bir müddetliğine durdurma hamlesinde bulunmuştu. Güvenlik tedbirleri ileri seviyede alınmaya başlandığı yerküre üzerinde can kayıplarının ve vakaya yakalanan kişi sayısının gitgide artış göstermesine sebebiyet veren Korona Virüsü salgını Kuruluş Osman dizisini de vurdu. Umum direktörlüğünü Metin Günay’ın üstlendiği ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın kaleme aldığı Bozdağ Sinema farkıyla nefes kesen gelişmelere sahne olan Kuruluş Osman bu akşam var mı? Direktörlüğünde Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın bulunduğu ve yapımcılığında ise Diriliş Ertuğrul isimli seri girişimiyle yakından tanıdığımız ve memleketimizde olduğu kadar yerkürenin pek çok devletinde kıymetli başarılara imza atan Mehmet Bozdağ’ın konum aldığı Kuruluş Osman yeni kısım neden yok?

KURULUŞ OSMAN BU AKŞAM VAR MI? KURULUŞ OSMAN YENİ KISIM NEDEN YOK?

Devletimizde başta olmak üzere yerkürenin pek çok kesiminde virüsün olumsuz tesirlerini en aza indirgemek ve daha ziyade kişiye bulaşmasının önüne geçmek için gerekli tüm çalışmalar titizlikle yürütülmeye son sürat devam ederken Kuruluş Osman serisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı konusuna gözler çevrildi. 15 Nisan Çarşamba 2020 tarihli ATV yayın akışına bakıldığında, Kuruluş Osman isimli seri girişiminin yeni kısmının konum almaması tutkunlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Türkiye’nin dört bir tarafını Korona Virüsü buhranı sararken yapımcı tarafından verilen karar doğrultusunda bu hafta Kuruluş Osman serisinin yeni kısmı ekranlarda olmayacak. Lakin, yeni kısmın ne devir ve hangi tarihte seyircisinin önüne geçeceği noktasında şu an için şimdi açıklama gelmemekle bir arada Kuruluş Osman serisi hakkında en yeni gelişmelere haberimizden kolaylıkla erişebilirsiniz. Takipte kalmaya devam edin…

 

 

15 Nisan Çarşamba tarihinde Kuruluş Osman serisinin alanına yerli film sineması girişimi olan Oflu Imam’ın Şifreleri seyircisini ağırlayacak. 

KURULUŞ OSMAN SON KISIMDA DAMGA VURAN SAHNE…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kuruluş Osman ne hengam dönüş yapacak: Kuruluş Osman yeni kısım haftaya olmayacak mı? için yorumda bulun

    Kuruluş Osman ne hengam dönüş yapacak: Kuruluş Osman yeni kısım haftaya olmayacak mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kuruluş Osman ne hengam dönüş yapacak: Kuruluş Osman yeni kısım haftaya olmayacak mı? için ilk yorumu yapabilirsin.