Kim Milyoner Olmak İster’de tarihe geçen anlar! Geceye ‘Format’ değişikliği damgasını vurdu…

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Genç yahut yaşlı ayırdı olmaksızın her yaş kümesindeki insanların sıhhati için tehdit ögesi oluşturan Korona Virüsü salgınından korunabilmek için tedbirler en üst seviyeye getirilirken, Kim Milyoner Olmak Velev isimli haber müsabakası programında da bundan bu türlü konsept değişikliğine gidilmesi kararı alındı. Bilindiği üzere yaşamsal risk oluşum etmesi nedeniyle toplumsal hayatı da sekteye uğratan Korona Virüsü’nden korunabilmek ismine televizyon yerküresindeki birçok seri girişimi de yayın hayatına belli bir müddetliğine ara vermişti.

Zuhal Topal’la Sofrada bombayı patlattı! Formatı değişen yarışta hangi sürprizler bekleniyor?

Her hafta izleyici kitlesinin umumî – kültür seviyesini yükselten müsabaka programı Kim Milyoner Olmak İster’de Korona Virüsü salgınına karşı tedbir geliştirilerek müsabakanın formatın değiştirilmesi herkesi heyecanlandırdı. Yapılan konsept değişikliğine nazaran, Kim Milyoner Olmak Velev müsabaka programının çekimleri şimdiden itibaren seyircisiz halde gerçekleştirilmeye başlandı. Birebir hengamda seyirciye sorma joker hakkının tarafına artık ‘’uzmana sorma’’ isimli joker hakkı bulunacak. Programı katılan yarışmacı adayları ise dilek ettikleri soruda “uzmana sorma jokeri”nden yararlanabilecek ve kendilerine yöneltilmiş olan soruyu okuyup eksperin fikirlerini almak üzere bir dakika boyunca devrana sahip olacak.

Murat Boz’dan yankı uyandıran ‘Korona Virüs’ mesajı! Kucaklayıcı kelamlarıyla kalpleri kazandı…

BÜYÜK ARMAĞANI KAZANAN ARDA AYTEN ”UZMAN ODASINDA” OLACAK!

Daha evvel katılmış olduğu Kim Milyoner’de kendisine sorulan yekun 12 sorunun tamamını yanlışsız olarak yanıtlayıp 1 Milyon TL’lik büyük armağanın almaya hak kazanan Arda Ayten, mütehassıs odasında mekan almaya başladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kim Milyoner Olmak İster’de tarihe geçen anlar! Geceye ‘Format’ değişikliği damgasını vurdu… için yorumda bulun

    Kim Milyoner Olmak İster’de tarihe geçen anlar! Geceye ‘Format’ değişikliği damgasını vurdu… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kim Milyoner Olmak İster’de tarihe geçen anlar! Geceye ‘Format’ değişikliği damgasını vurdu… için ilk yorumu yapabilirsin.