Kim Milyoner Olmak İster’de bir devir kapanıyor! Korona salgını format değişikliğine sebep oldu

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Genç yahut yaşlı ayırdı olmaksızın her yaş öbeğindeki insanların sıhhati için tehdit ögesi oluşturan Korona Virüsü salgınından korunabilmek için tedbirler en üst seviyeye getirilirken, Kim Milyoner Olmak Velev isimli malumat müsabakası programında da bundan bu türlü konsept değişikliğine gidilmesi kararı alındı. Bilindiği üzere yaşamsal risk oluşum etmesi nedeniyle toplumsal hayatı da sekteye uğratan Korona Virüsü’nden korunabilmek ismine televizyon yerküresindeki birçok seri girişimi de yayın hayatına belli başlı bir müddetliğine ara vermişti.

 

 

Zuhal Topal’la Sofrada bombayı patlattı! Formatı değişen yarışta hangi sürprizler bekleniyor?

Her hafta izleyici kitlesinin umum – kültür seviyesini yükselten müsabaka programı Kim Milyoner Olmak İster’de Korona Virüsü salgınına karşı tedbir geliştirilerek yarışın formatın değiştirilmesi herkesi heyecanlandırdı. Yapılan konsept değişikliğine nazaran, Kim Milyoner Olmak Velev müsabaka programının çekimleri şimdiden itibaren seyircisiz formda gerçekleştirilecek. Tıpkı hengamda seyirciye sorma joker hakkının tarafına artık ‘’uzmana sorma’’ isimli joker hakkı bulunacak. Programı katılan yarışmacı adayları ise istek ettikleri soruda “uzmana sorma jokeri”nden yararlanabilecek ve kendilerine yöneltilmiş olan soruyu okuyup eksperin fikirlerini almak üzere bir dakika boyunca vakte sahip olacak.

 

 

Murat Boz’dan yankı uyandıran ‘Korona Virüs’ mesajı! Kucaklayıcı laflarıyla kalpleri kazandı…

BÜYÜK MÜKAFATI KAZANAN ARDA AYTEN ”UZMAN ODASINDA” OLACAK!

Daha evvel katılmış olduğu Kim Milyoner’de kendisine sorulan yekun 12 sorunun tamamını yanlışsız olarak yanıtlayıp 1 Milyon TL’lik büyük mükafatın almaya hak kazanan Arda Ayten, kompetan odasında mahal alacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kim Milyoner Olmak İster’de bir devir kapanıyor! Korona salgını format değişikliğine sebep oldu için yorumda bulun

    Kim Milyoner Olmak İster’de bir devir kapanıyor! Korona salgını format değişikliğine sebep oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kim Milyoner Olmak İster’de bir devir kapanıyor! Korona salgını format değişikliğine sebep oldu için ilk yorumu yapabilirsin.