İstanbul’da 5 bin polisle dev denetim!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

İstanbul Emniyet Yöneticisi Zafer Aktaş’ın talimatları doğrultusunda, Asayiş Büro Müdüriyeti uyumundaki “Yeditepe Huzur 2020-6” pratiği, saat 20.00’de başladı.

Pratiğe, Asayiş Büro Müdüriyeti çalışanıyla İlçe Emniyet Müdüriyetleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Hatalarla Uğraş, İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanları, Deniz Limanı bürolarının yanı sıra Hususî Harekat ekipleri de katıldı.

KADIKÖY’DEKİ KONTROLLER

Kadıköy Pazaryolu Caddesi’nde gerçekleştirilen teftişlere, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, trafik polisleri ve yunus polisleri katıldı. Kişisel harekat polisleri de kontrollere destek verdi. Ekipler, cadde üzerinden geçen ve kuşkulu görülen araçları ve ticari taksileri didik didik aradı. Araç içindeki insanların kimlik sorgulamaları ve üst aramaları yapıldı. Öte yandan polis helikopteri de murakabeye havadan katılırken hassas burunlu narkotik köpeği de araçlarda arama yaptı. 

Fatih Millet Caddesi, Beyzade Taksim Meydanı ve Sarıyer’de oluşturulan teftiş noktalarında da kuşkulu bulunarak durdurulan araçlar teke tek aranıp içindekiler kimlik denetiminden geçirildi, üstleri arandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İstanbul’da 5 bin polisle dev denetim! için yorumda bulun

    İstanbul’da 5 bin polisle dev denetim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstanbul’da 5 bin polisle dev denetim! için ilk yorumu yapabilirsin.