Fatih Tezcan’dan gazetecilere nahoş şantaj! Cengiz Yiğit’ten okkalı cevap!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fatih Tezcan’a““Biz bir daha sokağa çıkarsak şayet kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız? Karınızı, evlatlarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede” kelamları nedeniyle ‘Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik ile Halk Arasında Dehşet ve Panik Yaratmak Gayesiyle Tehdit’ günahlarından soruşturma başlatmıştı.

CENGİZ YIĞIT’TEN TEPKİ!

Fatih Tezcan’ın provokasyon dolu açıklamaları üzerine Cengiz Asker, çevre medya hesabından reaksiyon gösterdi.

Asker, ”Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın meczup olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir mekanlardan besleniyor.
Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ismini ağzına alıyor.Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor.”
sözlerini kullandı.

TEHDİTLER SAVURDU!

Daha evvel birçok defa provokasyon içeren iletileriyle gündeme gelen Fatih Tezcan, Twitter hesabından kendisini ”Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın divane olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir bölgelerden besleniyor.Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ismini ağzına alıyor.
Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor’
‘ diye eleştiren Cengiz Yiğit’e tehdit ve şantaj dolu iletiyle karşılık verdi.

FATİH TEZCAN’DAN YAKIŞIKSIZ ŞANTAJ

Tezcan bildirisinde, ”Milletin karısına-kızına göz koymak mı? Cengiz Er! Sen herkesi kendin üzere sapık mı sandın? Sen az bekle… Ben senin gerçek yüzünü ne hengam ortaya dökeceğimi çok uygun biliyorum… A Haber’den seni Kimin kovdurduğunu… Sebebini… Seni tüm Türkiye öğrenecek… Sen sabret biraz…”diye tehdit etti.

CENGİZ ASKER MEYDAN OKUDU

Cengiz Asker, Fatih Tezcan’ın tehdit dolu iletisine, ”Niye az bekliyoruz ki?
Herkese anında yanıt veriyorsun beni niçin öteliyorsun. Yaşlanıyor musun yoksa?”
diye karşılık verdi.

ILETISI PAYLAŞAN SEVİLAY YILMAN’I DA TEHDİT ETTİ

Fatih Tezcan, Cengiz Yiğit’in bildirisini paylaşan Sevilay Yılman’ı da tehdit etti. Sevilay Yılman, Cengiz Er’in bildirisini paylaştığı için Tezcan’ın kendisini tehdit ettiğini yazdı.

SAVCILARA DAVETTE BULUNDU

Habertürk muharriri Sevilay Yılman, hakkında soruşturma başlatılan Fatih Tezcan’ın kendisini arayarak tehdit ettiğini açıkladı. Yılman, soruşturmayı yürüten savcıya da bir davet yaptı

 

 

Gayri yandan, soruşturmaya bahis olan bu kelamlar hakkında çevre medyada yapılan icmaller üzerine Tezcan’ın birtakım gazetecileri telefonla arayarak tehdit ettiği ortaya çıktı.

Bu tehditlerden nasibini alan isimlerden birisi olan Habertürk muharriri Sevilay Yılman, mevzuyu bugün zaviyesinde okurları ile paylaşarak, savcılığa davette bulundu.

 

 

Sevilay Yılman şu tabirleri kullandı;

“Twitter’daki hesabımdan kendisiyle ilgili yapılmış bir paylaşımı RT ettiğimden ötürü Fatih Tezcan aradı ve bu paylaşıma destek verdiğim için akla ziyan üslup ve tabirlerle tehditler savurdu!

Bilindiği üzere İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, dün akşam soruşturma başlattı. Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ile halk arasında dehşet ve panik yaratmak emeliyle tehdit cürümlerinden… Hususî telefonumdan açık açık şahsımı tehdit ederek korkutmaya çalışan Tezcan ile ilgili bu bilgiyi de soruşturmayı başlatan yetkililerin dikkatine sunuyorum… Birileri bu adama Türkiye Cumhuriyeti’nin bir hukuk devleti olduğunu, Muz Cumhuriyeti olmadığını lütfen öğretsin…”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatih Tezcan’dan gazetecilere nahoş şantaj! Cengiz Yiğit’ten okkalı cevap! için yorumda bulun

    Fatih Tezcan’dan gazetecilere nahoş şantaj! Cengiz Yiğit’ten okkalı cevap! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fatih Tezcan’dan gazetecilere nahoş şantaj! Cengiz Yiğit’ten okkalı cevap! için ilk yorumu yapabilirsin.