Fatih Terim: Durumu pek uygun değil!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Futbolcularına savaşı için teşekkür eden Terim, “Maç öncesi benim için değerli olan şeyin vazgeçmemek, bırakmamak üzere kimi ögeler olduğunu söylemiştim. Bugün gerçekten oyuncularımın ayaklarına, ellerine sıhhat. Çok âlâ oynadık. Olağanda kazanmamız gerekirdi ancak bu kadar uğraşa hürmet duyuyorum. Bu kadar eksiğe karşın bu savaş, bu futbol, beni sevindirdi. Oynanan top, Galatasaray’a yakışan bir futbol. Muhakkak ki dışarıdan seyreden gözler için eksikler var lakin biz bahane etmiyoruz, sebep göstermiyoruz. Ne varsa onunla oynamaya çalışıyoruz” dedi.

 

 

“Bu kadar eksiğe karşın bu savaş, bu futbol, beni sevindirdi”

Eksik ve sakatlıklar hakkında da konuşan Terim, “Bu kadar eksiğe karşın bu uğraş, bu futbol, beni sevindirdi. Oynanan top, Galatasaray’a yakışan bir futbol. Muhakkak ki dışarıdan seyreden gözler için eksikler var ancak biz bahane etmiyoruz, sebep göstermiyoruz. Ne varsa onunla oynamaya çalışıyoruz.” tabirlerini kullandı.

 

 

“Emin için keyifli oldum”

Genç futbolcu Emin Bayram’ı da pahalandıran Terim, Emin için çok sevindim. Yanlışsız devirde koymak değerliydi. Emin için Türkiye’de hava topu oynayan 3 güzel futbolcuya karşı 6 topun 4’ünü kazanmak, ayağa yeterli oynamak değerliydi. Onun için memnunum. Düzgün futbol oynamaya devam edeceğiz. Lemina birinci yarı ayağım uygun değil dedi, her an değişebilirim dedi. Yarın bakılacak, sanırım pek güzel durmuyor durumu. Falcao oynar mı bakacağız. dedi.

“Yenip 5 puanlık farkla ilgili konuşmayı çok isterdim fakat olmadı”

Başakşehir önündeki puan farkı hakkında da konuşan Terim, “Yenip 5 puanlık farkla ilgili konuşmayı çok isterdim lakin olmadı. Çok yaklaşmıştık. Yapacak bir şey yok, devam edeceğiz. Kâfi ki bu türlü oynayalım. Galatasaray her haliyle yeterli futbol oynamaya devam edecek.” biçiminde konuştu.

“Pandemi öncesi mucize futbol oynayan bir Galatasaray vardı”

Pandemi sürecinden evvelki Galatasaray’ı da kıymetlendiren Terim, “Pandemi öncesi fevkalâde futbol oynayan bir Galatasaray vardı. Mükemmel bir futbolla geliyordu Galatasaray lakin biz pandemide olan oyuncularımızı kaybettik. Akabinde da zati gereğini bize yapınca… Kartlar, cezalılar oldu. Olmayan kararlar oldu” tabirlerin i kullandı. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatih Terim: Durumu pek uygun değil! için yorumda bulun

    Fatih Terim: Durumu pek uygun değil! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fatih Terim: Durumu pek uygun değil! için ilk yorumu yapabilirsin.