Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’da rol alan Oktay Kaynarca daha ziyade dayanamayıp dobra konuştu!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Global salgın ilan edilen Korona Virüsü tehlikesi tüm yerküreyi sarıp sarmalarken, seri bölümünde hizmet alan pek çok oyuncu isim toplumsal medya platformu aracılığıyla çekimlerin iptal edilmesi gerektiğini söz eden gönderiler paylaşmıştı. Bilindiği üzere televizyon ekranlarında yayın hayatını sürdüren seri girişimleri sıhhat açısından risk oluşturabilecek durumların önüne geçebilmek ismine setleri durdurma kararı alırken, Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz imalatı gerekli bütün önlemlere uyarak çekimlere kaldığı mahalden devam etmişti.

Birkaç kısmın çekimlerinin gerçekleştirilmesinin akabinde dönem finali yaparak yeni kısım çekimlerine gelecek seri tekrar başlayacak olan Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz serisinin oyuncusu Oktay Kaynarca, meslektaşlarını ağır laflarla eleştirerek yansısını açıkça ortaya koydu.

 

Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’ın Korona Virüsü salgını devrinde çeşitli tedbirler eşliğinde sete çıkmasının akabinde isyan eden belli başlı bir kısma karşılık veren Oktay Kaynarca, şu sözlere yan verdi:

OKTAY KAYNARCA: ‘’ASLINDA BİZ AKILLICASINI YAPMIŞIZ…’’

Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’da üstlendiği Hızır Çakırbeyli karakteriyle izleyici kitlesinin tüm dikkatini üzerinde toplayan usta oyuncu Oktay Kaynarca, ”Biz hamasetli bir teşebbüste bulunduk. Herkes setleri iptal mevzusunun içerisinde 5-6 kısım çekmiş olduk. Sonra fark ettik ki, aslında biz akıllıcasını yapmışız. Bütün tedbirlerimizi alarak, işimizi hakikat yapmışız. Bütün tedbirlerimizi alarak işimizi yanlışsız yapmışız. Allah’a bin şükür olsun ki, hiçbir dert yaşamadan bölümlerimizi çektik, bitirdik. Ancak buna karşın 5-6 kısım eksik bitirdik.” laflarını kaydetti.

‘’NE KADAR YANILGI İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRDÜK…’’

”Setler iptal olsun” diye bağıran arkadaşların aslında bu mevzuyla ilgili ne kadar yanılgı içinde olduğunu da gördüğünü vurgulayan Kaynarca, ”Şu anda setler tekrar başlıyor. Beşerler ekonomilerine dönmek zorundalar. ‘Setler iptal olsun’ diyen arkadaşların yekunu, bu mevzuyla ilgili ne düşünüyor, ne söyleyecekler, ne bağıracaklar merak ediyorum.” diyerek sitem dolu cümlelerde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’da rol alan Oktay Kaynarca daha ziyade dayanamayıp dobra konuştu! için yorumda bulun

    Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’da rol alan Oktay Kaynarca daha ziyade dayanamayıp dobra konuştu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’da rol alan Oktay Kaynarca daha ziyade dayanamayıp dobra konuştu! için ilk yorumu yapabilirsin.