Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı: ‘Bunların en son amacı sen olacaksın amca!’

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam


Gerek Çakırbeyliler’i gerekse Façalılar’ın gaye alınarak düzenlenen ölümcül operasyonun beklenmedik yıkıcı sonuçlara yer hazırladığı Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz son kısımda, Ömür’ün silahlı akında vurulan isim olması işleri çıkmaza sürükledi. Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz son kısımda; Uzun bir devir sonra Tufan ile tekrar güçlerini birleştirip birlikte faaliyete geçerek Altan’ı etkisiz hale getiren Hızır’ın yeni gayesinde ise Nasuh ve Feyyaz vardır. Bir yandan Nasuh güç kazanabilmek ismine Kepeliler ile paydaşlık kurmak için hiç vakit kaybetmeden hareket ederken başka yandan ise Feyyaz’ın da hain olduğunu anlaşılan etmemeye çalışmadan ikili oynamaya devam etmesinin akabinde Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı bekleniyor. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Çakırbeyliler ise Feyyaz’ın Nasuh ile görüştüğü esnada yakalandığını çok geçmeden öğrenirken, kendini ele veren Feyyaz’ın masaya ihanet ettiğini ısrarla saklamaya çalışıp oğlunun canını tehlikeye atmasının akabinde Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

Kuruluş Osman 18.bölüm fragmanı? Nereden nereye dedirten tablo! İşler bambaşka boyuta taşınıyor

Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Yapbozun eksik kalan modülleri tamamlanmışken ağır travma…

 

 

EŞKIYA YERKÜREYE HÜKÜMDAR OLMAZ 163.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarında her Salı akşamı soluksuzca takip edilen seri girişimi Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı yayınlandı.

EDHO’DA FEYYAZ BÜYÜK İHANETİN ÜSTÜNÜ ÖRTÜYOR…

EŞKIYA YERKÜREYE HÜKÜMDAR OLMAZ 163.BÖLÜM NE DEVIR YAYINLANACAK?

Varlıklı oyuncu takımını Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba üzere birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin oluşturduğu Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Öte yandan serinin yeni kısmının ne vakit başlayacağı noktasında yapımcı kanadından duyuru gerçekleştirilmedi…

EŞKIYA YERKÜREYE HÜKÜMDAR OLMAZ 162.SON KISIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…EŞKIYA YERKÜREYE HÜKÜMDAR OLMAZ SON KISIMDA NELER YAŞANDI?

Tufan ile Hızır’ın işbirliği işe yaramış Altan üzere bir beladan ahir kurtulmuşlardır.  Altan’dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz’a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar. O paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır. Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran evvel inançlı bir sahaya göndermek velev. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir halde anlaşılacaktır.

Hızır’ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı bâtın planı, ana ve pederinin vefat korkusunu yaşamış olan Hızır Ali’yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste saf tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan’ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır.  Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Muahedeye oturduğu gayri masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği lafını alır.

Gayrı yandan Feyyaz’ı Tipi ve Rafet izlemeye alınmıştır. Nasuh’la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır’a teslim edilir. Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun mevti pahasına gerçekleri söylemeyecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı: ‘Bunların en son amacı sen olacaksın amca!’ için yorumda bulun

    Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı: ‘Bunların en son amacı sen olacaksın amca!’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı: ‘Bunların en son amacı sen olacaksın amca!’ için ilk yorumu yapabilirsin.