Ersan Parlatan: Çok kaliteli bir maç değildi

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Muhteşem Lig’in 28. haftasında Göztepe, deplasmanda Yeni Malatyaspor’a 2-1 mağlup oldu. Müsabaka sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Sorumlu Ersan Parlatan, Yeni Malatyaspor müsabakasının sıkıntı bir müsabaka olacağını bildiklerini ve maça bu cephede hazırlandıklarını söz ederek, “Yeni Malatyaspor’un 3 puana muhtaçlığı var, küme düşme hattında. Oyunda istikrarlı bir manzara çizdik, çok kaliteli bir maç değildi, bunu açıkça söyleyebiliriz” dedi.

Müsabakanın birinci yarısında çok net bir durumu kaçırdıklarını da söz eden Parlatan, “1-0 geri düştük, 2. yarı büyük bir gayretimiz oldu. Oyunu dengeledik, üstünlük kurduk, konumlar bulmaya çalıştık. Çok net konumlar yakalayamasak da neticesinde üzüldüğümüz taraf tam 1-1’lik skoru yakalamışken derhal peşinden kalemizde gol görmek bizi üzdü. Bizim beraberlik golü atmamızdan sonra Yeni Malatyaspor büyük riskler alacaktı, biz de istediğimiz oyunu alan bulduğumuz anda tesirli oyuncularla sağlayacakken istenilmeyen bir gol yedik. Burada hepimizin çok dikkatli olması lazım, bilhassa oyuncuların” sözlerine nokta verdi.

Alandan puansız ayrıldıkları için üzgün olduklarını lisana getiren Parlatan, “Çok üzgünüz, bir puan tahminen 3 puan alma niyetindeydik. Bunu yapamadığımız için üzgünüz fakat bunun kesinlikle telafisi olacaktır. Düzgün skorlar alarak âlâ bir manzara çizmeye başlayacağımıza eminim” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ersan Parlatan: Çok kaliteli bir maç değildi için yorumda bulun

    Ersan Parlatan: Çok kaliteli bir maç değildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ersan Parlatan: Çok kaliteli bir maç değildi için ilk yorumu yapabilirsin.