Erdoğan’ın daveti sonrası ABD’li ünlü sanatçı bağış yaptı

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Daha evvel, Barış Pınarı Harekatı’nda Şanlıurfa Akçakale hududuna giden, göçmen evlatlar için Eskişehir’de sahne alan, Şeb-i Arus merasimlerinde ilahi söyleyen ve Elazığ’daki depremzedeler için konser kelamı veren ABD’li sanatçı Della Miles, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına destek verdi.

Türkiye’de olduğu vadelerde Muğla’nın Dalyan kazasındaki hanesinde yaşayan Miles, yurt dışından online EFT yoluyla bağış yaptı. Miles, toplumsal medya hesabından bir de ileti göndererek, “Şu an Türkiye dışındayım, lakin kalbim sizlerle. Beni kendi kişiniz üzere görüp içinize aldınız. Bu yaptığım sizin hoş yüreğinizin yanında hiçbir şey ancak benim de katkım olsun istedim. Biz Bize Yeteriz Türkiyem, sizi seviyorum, herkesin az ya da çok bu kampanyaya katıda bulunmasını dilek ediyorum” tabirlerini kullandı.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Erdoğan’ın daveti sonrası ABD’li ünlü sanatçı bağış yaptı için yorumda bulun

    Erdoğan’ın daveti sonrası ABD’li ünlü sanatçı bağış yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erdoğan’ın daveti sonrası ABD’li ünlü sanatçı bağış yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.