Xiaomi imzalı yeni ürünler tanıtıldı: Spor ayakkabı da var!

tarafından
2
Xiaomi imzalı yeni ürünler tanıtıldı: Spor ayakkabı da var!

Xiaomi küresel tarafa sunar mı bilmiyoruz ancak Hindistan odaklı yepyeni ürünlerini tanıttı. Xiaomi imzalı yeni ürünler arasında çok fazla çeşit bulunuyor. Spor ayakkabıdan, kablosuz hoparlörlere kadar ürün gamını daha da çeşitlendiren Xiaomi’nin yeni duyurulan ürünleri hakkında her şey:

Xiaomi imzalı yeni ürünler

Xiaomi akıllı telefonlarından, kablosuz kulaklıklarına kadar pek çok kullanıcının beğenisini toplayan ürünlere imza atıyor. Sadece bu alanda değil aynı zamanda televizyon, akıllı ev cihazları ve akıllandırılan günlük kullanım eşyaları ile de dikkat çeken Xiaomi, şimdi yepyeni ürünlerini ortaya çıkarttı.

Xiaomi “Smarter Living” yani akıllı yaşam sloganı ile pek çok ürüne imza atıyor. Özellikle asya tarafında çok farklı ürünleri kullanıcılara sunan marka, Hindistan odaklı yeni ürünleriyle dikkat çekiyor. İlk olarak karşımıza elbette yeni akıllı bileklik ve saat çıkıyor.

Çin merkezli popüler şirket küresel olarak tanıttığı ürünleri de Hindistan pazarına getiriyor. Bunlardan ikisi ise şirketin akıllı saat modeli olan Mi Watch Revolve ve Türkiye’de de oldukça fazla rağbet gören akıllı bileklik Mi Band 5 oldu. Giyilebilir cihazlar 1 Ekim’de satışa sunulacak.

Spor odaklı ürünlerine bir yenisini ekleyen markanın yeni spor ayakkabısı Mi Athleisure Shoes, akıllı özellikte bir ayakkabı değil ancak rahat ve esnek kumaş kullandığı aktarılıyor. Ayakkabının günlük kullanımda veya spor yaparken kullanılması amacıyla tasarlandığı söyleniyor. Ayakkabının fiyatı ise yaklaşık 20 dolar.

Sizlere Xiaomi’nin farklı ev ürünlerini de ürettiğini söylemiştik. İşte onlardan birisi olan otomatik sıvı sabunluk 14 dolarlık bir fiyat ile karşımıza çıkıyor. Mi Automatic Soap Dispenser olarak adlandırılan bu sıvı sabun sıkacağı, şık bir tasarıma sahip. Yani bu noktada banyoda ya da mutfakta nerede kullanılacaksa aksesuar gibi de duracak.

Mi Smart Speaker akıllı hoparlör ve gerçekten de şu sıralar popüler olan akıllı ampul bir yenisini ekliyor. Xiaomi Mi Smart LED Bulb adı verilen bu ampul 7 dolarlık bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Google Asistan ve Amazon Alexa desteğine sahip ve 63,5 mm sürücülü 12W Mi Smart Speaker’ı ile de yüksek ses vadeden şirket iddialı duruyor.