PlayStation 5’te Trabzon’u savunduk!

tarafından
2
PlayStation 5’te Trabzon’u savunduk!


Dün itibariyle ülkemizde satışa çıkan PlayStation 5 konsolunun dakikalar içerisinde stoğu tükendi. Bugün haberini paylaştığımız formda maalesef makus niyetli beşerler tarafından ikinci el platformlarda, neredeyse iki katı fiyata da satışa çıkarıldı. Bu durumun yarattığı can derdinden sonra, PS5 üzerinde Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun birinci kısmında Trabzon’a gittik.

PS5’te Trabzon’a gittik! CoD Black Ops Cold War oynadık!

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, dün ülkemizde resmi olarak satışa çıkan Sony PlayStation 5 konsolunda Call of Duty:  Black Ops Cold War ile Trabzon Havaalanında savaştık. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmayalım ve sizleri görüntümüz ile baş başa bırakalım.

Tüm vakitlerin en tanınan serilerinden Call of Duty‘nin 13 Kasım’da çıkan yeni oyunu Black Ops Cold War için PlayStation 5 aktifliğine özel oynanış görüntüsünde Trabzon Havaalanını görmüştük. Öyküsü ve oynanış biçimiyle büyük ilgi çeken oyunu, devasa boyutuna karşın PS5’e indirdik ve Trabzon’dan başlayan öyküyü DualSense’in adaptive trigger özelliği ile oynadık.

PlayStation 5 ile kullandığımız Philips 4K UHD OLED 55OLED805 TV‘yi merak edenler için özelliklerini de paylaşalım:

– Ekran: 4K Ultra HD OLED
– Çapraz ekran boyutu (inç): 55 inç
– Çapraz ekran boyutu (metrik): 139 cm
– Ekran çözünürlüğü: 3840 x 2160
– En-boy oranı: 16:9
– Pixel motoru: P5 AI Perfect Manzara Motoru
– Manzara geliştirme: Ultra Çözünürlük, Geniş Renk Gamı %99 DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion, 5700 PPI
– İşletim sistemi: Android TV 9 (Pie)
– Evvelce yüklenmiş uygulamalar: Google Play Movies, Google Play Music, Google Arama, YouTube, Amazon Instant Görüntü, BBC iplayer, Netflix
– Bellek boyutu (Flash): 16 GB