Phasmophobia için yeni harita duyuruldu

tarafından
2
Phasmophobia için yeni harita duyuruldu

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu. Oyun sizi bir hayalet avcısına dönüştürüyor ve bunu yaparken de işin içine dedektiflik katıyor. Olağanda bu kadar meşhur ve tanınan bir oyun değildi ancak Twitch üzerinde yapılan yayınlar sayesinde kısa müddette büyük bir kitleye ulaştı.

Phasmophobia hapishane haritası

Oyunun geliştiricisi Kinetic Games yeni haritanın ekran imajlarını paylaştı. İmajlarda bir hapishanede olduğumuz anlaşılıyor. Haritada göründüğü üzere dairesel masalar, tel çitler, mahkumların ziyaret odası ve gözetleme kuleleri yer alıyor.

Oyun geçtiğimiz Ekim ayından itibaren popülerliğini artırmaya devam ediyor ve gelecek olan her güncelleme ile oyuncu çekmeye devam edecek üzere duruyor. Kinetic Games, oyun meşhur olduktan sonra birinci işleri yanılgıları düzeltmek olmuş.

Ayrıyeten gelecekte getireceği özellikler de bulunuyor. Bunlar tek oyunculu mod, hava durumu efektleri ve daha fazla endişe teması olarak listelenmiş durumda. Bu usul bir endişe oyununa hava durumu olayları eklemek bence yapılması gereken en kıymetli geliştirmelerden birisi.