OnePlus Warp Charge 65 gelecek: Yeni cihazlar!

tarafından
3
OnePlus Warp Charge 65 gelecek: Yeni cihazlar!

OnePlus 14 Ekim aktifliği tanıtılacak aygıtlar ortasına OnPlus 8T dışında OnePlus Warp Charge 65 de katılıyor. Biliyorsunuz OnePlus 8T’nin 14 Ekim’de gerçekleşecek aktiflikte tanıtılacağını sizlere daha evvel aktarmıştık. Hatta telefon hakkında ortaya çıkan sızıntılardan da haberimizde bahsetmiştik. Artık ise yeni yapılan paylaşımlara nazaran, geriye dönük aygıtlarda da uyumluluğu olacak OnePlus Warp Charge 65 de bu aktiflik kapsamında tanıtılacak.

OnePlus 14 Ekim aktifliği tanıtılacak aygıtlar

Ortaya çıktığı kadarıyla aktiflik kapsamında telefona ek olarak 5 aygıt daha tanıtılacak. Ishan Agarwal tarafından Twitter üzerinden yapılan son paylaşıma nazaran, 8T ile birlikte ek 5 OnePlus eserini daha göreceğiz. Bunlar ortasında ise OnePlus Warp Charge 65 yerini alırken, öbür aygıtlar şu an belirsizliğini koruyor.

Bu tanıtılacak aygıtlar ortasında kulaklık da bekleniyor fakat şimdi bu öteki aygıtlar hakkında bir sızıntı yapılmadı. OnePlus kullanıcıları USB-A’dan USB-C girişine geçiş yapacak. Yeni Warp Charge 65 geriye dönük olarak uyumlu olacağı için bu hayli âlâ bir haber. Öteki ayrıntılarla ise ilerleyen günlerde aktifliğin yaklaşmasıyla müsabakayı bekliyoruz.

Kelam konusu şarj aygıtı aşağıdaki üzere görünüyor: