OnePlus 9 Pro’dan Galaxy Note 20 Ultra esintisi!

tarafından
3
OnePlus 9 Pro’dan Galaxy Note 20 Ultra esintisi!

OnePlus 9 Pro görselleri ortaya çıktı. Önümüzdeki yılın mart ayında satışa sunulması beklenen bu modelin görselleri şu an için işlenmiş imajlar (render) eşliğinde kullanıcılara sunuldu. Çünkü gerçek imgeler ile karşılaşmamıza şimdi çok var.

Android 11 ile donatılacağı sav edilen OnePlus 9 serisini merak edenlerin sayısı azımsanamayacak derecede çok. Yayımlanan çizimlere baktığımızda OnePlus 8T’den esintiler görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Çinli firmanın yeni serisi 8T’yi tasarım açısından aratmayabilir.

OnePlus 9 Pro görselleri beğenilecek mi?

OnePlus 9’un ağabeyi formunda nitelendirilebileceğimiz bu modelin tasarımı bize OnePlus 8 Pro‘yu ve OnePlus 8T’yi anımsatıyor. Geçen yıl satışa sunulan bu iki modelin OnePlus 9 Pro’nun dizaynında değerli bir rol oynadığını görebiliyoruz.

OnePlus 8 Pro için tasarlanan kamera ortaya yerleştirildi. OnePlus 9 Pro ise, şayet bir değişiklik olmazsa, kamera modülüne sol üst tarafta yer verecek. Bunun birebirini 8T ve Nord modellerine görmüştük.

Ayrıyeten Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelinin kamera heyetimi da OnePlus 9 Pro için tasarlanan kamera modülüne benziyor. Sızdırdığı imajlarla tanınan @OnLeaks, bu modelin ekran boyutunu söyledi: 6.55 inç.

Telefonun art tarafı muhtemelen metal bir çerçeve izlenimi veren cam eşliğinde üretilecek. Elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro ikilisinde hangi özelliklerin olmasını istiyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.