OnePlus 8T Pro’nun gelmeyeceği resmiyet kazandı

tarafından
1
OnePlus 8T Pro’nun gelmeyeceği resmiyet kazandı

OnePlus 8T, kısa süre içinde resmiyet kazanacak. Bununla birlikte, şirketin daha iyi özellikte bir OnePlus 8T Pro modelinin ortaya çıkması bekleniyordu. OnePlus CEO’su, Liu Zuohu bilinen adıyla Pete Lau, Weibo üzerinden yeni yaptığı bir paylaşıma göre OnePlus 8T Pro modeli en azından bu yıl gelmiyor.

OnePlus 8T Pro modeli bu yıl gelmiyor

OnePlus, OnePlus 3 piyasaya sürüldüğünden beri cihazlarını “T” takısıyla birlikte sunuyor. Ek olarak, OnePlus 6T McLaren Edition gibi bazı özel sürümlerle de karşımıza çıkan şirketten telefon noktasında beklentiler de büyük oluyor. Bunların yanında OnePlus 8T duyurulduğunda, bir de 8T Pro olacağı bekleniyordu.

CEO yaptığı paylaşımda bir denklemden bahsediyor. Pro düzeyinde deneyime sahip olmak isteyen kullanıcıların OnePlus 8 Pro‘yu seçebileceğini söyleyen, Lau bu telefonun zaten şu an için oldukça ‘’Pro’’ olduğunu söyledi. Bu nedenle OnePlus 8T Pro modelinin pek bir anlam ifade etmeyeceğini söylüyor.

Bunun dışında OnePlus’ın tanıtması beklenen diğer cihazları 14 Ekim’de ortaya çıkacak. Söz konusu etkinliğin beklenmesi gerektiği zira burada bir süprizin de ortaya çıkabileceği söyleniyor.