Marvel, Yeni Dizisi WandaVision’ın Fragmanını Yayınladı

tarafından
4
Marvel, Yeni Dizisi WandaVision’ın Fragmanını Yayınladı


Pek çok sinemaseverin yakından takip ettiği Marvel Sinematik Kainatı, COVID-19 nedeniyle bu yıl önemli manada zorlandı. Lakin yaşanan zorluklara karşın Marvel hayranları, 2020 yılının sonunda yeni bir diziyle tanışacaklar üzere görünüyor. “WandaVision” isimli dizi, yaşanan son gelişmelere nazaran gecikmeyecek ve Disney+ aracılığıyla Marvel hayranlarının beğenisine sunulacak.

Dün akşam, sinema kesiminin değerli ödüllerinden bir tanesi olan Emmy Mükafatları gerçekleştirildi. Sinemaseverlerin yakından takip etiği aktiflik, Disney+ takımının hazırlamış olduğu tanıtım görüntüsüyle daha da zenginleşti. Tanıtım görüntüsü, 2020 yılı sonunda tanışma imkanı yakalayacağımız WandaVision’dan birinci ayrıntıları veriyor.

WandaVision için oluşturulan tanıtım görüntüsünde, dizinin çıkış tarihine ait bir açıklama yapılmıyor. Lakin dizinin 2020 sonunda çıkacağı şimdiki şartlarda katılaşmış durumda. Edinilen bilgilere nazaran dizi grubu, COVID-19 salgını nedeniyle birkaç hafta öncesine kadar hiçbir şey yapamamışlar. Hatta bu yüzden dizinin erteleneceği bile düşünülmüş. Lakin neyse ki böylesi bir durum gerçekleşmeyecek üzere görünüyor.

Aslına bakacak olursak WandaVision, klasik bir sitcom dizisi. Fakat bu diziyi Marvel Sinematik Evreni’ne uyarlayıp karakterlerin muhteşem güçlerinin olduğunu düşünecek olursanız, bu klasik sitcomun eşsiz olacağı aşikar. Dizinin baş karakterleri ise Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) olarak bilinen muhteşem kahramanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Yaklaşmakta olan projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Elizabeth Olsen, “Scarlet Witch” isimli kurgusal karakterleri bilen Marvel hayranlarının çok heyecanlanacağını tabir ediyor. Dizinin, Wanda Maximoff’un neden aslında Scarlet Witch olduğuna odaklandığını söyleyen Olsen, dizinin ilgi cazibeli olacağını kelamlarına ekliyor.

Bu ortada dizinin karakterleri arasında Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’ye ek olarak Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park ve Teyonah Parris üzere isimler eşlik edecek. Dizinin neler sunacağı şu an için tam manasıyla bilinmiyor olsa da sinemaseverler, yeni sitcomu çok beğenecekler üzere görünüyor. Dilerseniz artık sizleri, WandaVision için hazırlanan tanıtım görüntüsüyle baş başa bırakalım.

WandaVision için hazırlanan fragman