Huawei Mate 40 render imgeleri ortaya çıktı!

tarafından
16
Huawei Mate 40 render imgeleri ortaya çıktı!

Bir müddettir farklı sızıntılarla karşımıza çıkan Huawei Mate 40 artık tasarımsal olarak da netleşmeye başladı. Devasa art kamerası bulunması beklenen modelin render imajları ortaya çıktı! İşte Huawei Mate 40 modelinin render imgeleri

Huawei Mate 40 modelinin tasarımı belirli oldu!

İsabetli sızıntılarıyla tanınan OnLeaks ve HandsetExpert tarafından sızdırılan görsellere bakacak olursak, Mate 40 modeli bir evvelki modellerden çok daha farklı olacak.

Görsellere baktığımızda aygıtın art kısmında üçlü kamera suramı bulunduğunu görüyoruz. Ayrıyeten aygıtta bunlara ek olarak şimdi ismi bilinmeyen bir sensörün de bulunması bekleniyor. Bu bilinmeyen sensörün de derinlik sensörü ya da ToF sensörü olduğu hakkında kimi tezler bulunuyor. Aygıtın üst kısmında de kimi sensörler görünse de bunların ne olduğu hakkında şimdi bir bilgi bulunmuyor.

Beklenen Mate 40 özellikleri

Mate 40 modelinin beklenen özelliklerine bakacak olursak, aygıtın 5 nm fabrikasyon süreciyle üretileceği düşünülen Kirin 1020 işlemciden güç alması bekleniyor. Aygıtın kamera kısmında de 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın bulunması bekleniyor. Lakin aygıtın öbür özellikleri hakkında şimdi net bir bilgi bulunmuyor.

Eylül ayında tanıtılması beklenen Mate 40 serisinin fiyatı konusunda da şimdi net bir bilgi bulunmuyor. Aygıtla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.