Beyaz Show, yeni kısımlarıyla ekrana gelecek mi: Beyazıt Öztürk, soru işaretlerini giderdi!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Çok uzun bir devir boyunca sunuculuk koltuğunda oturduğu Beyaz Show isimli programın akabinde yapımcı Acun Ilıcalı’nın teklifiyle bir arada TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’nin jüri takımına ismine yazdıran Beyazıt Öztürk, merak duyulan mevzuya açıklık getirdi. Toplumsal medya platformu aracılığıyla ulusal bir radyo programı tarafından gerçekleştirilen programa davet edilen Beyazıt Öztürk, canlı yayın esnasında samimi açıklamalara konum verdi.

Korona Virüsü salgını nedeniyle aylardır konutunda vakit geçirip kendini müdafaa altına alan ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, katıldığı sohbet programı sırasında validesini çok özlediğinin mahsusen altını çizerek, “Annemi çok özledim. 16 Mart’tan bu yana meskenden çıkmıyorum. Arkadaşlarımla görüşmeyi, sohbet etmeyi de çok özledim” biçiminde sözlerde bulunup hislerini paylaştı.

 

Bununla birlikte medya gündeminde Beyaz Show programının tekrardan başlayacağına yönelik ileri sürülen savlara da karşılık veren O Ses Türkiye jürisi Beyazıt Öztürk, tekliflerin olduğunu fakat şu an için şimdi mutlaklaşan bir durum olmadığını belirterek,“Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve tekrar başlamak istiyorum. Lakin şimdi net bir durum yok. ‘Beyaz Show’ seyircisiz olamaz. Program kuvvetini seyirciden alıyor. Corona virüsü periyodunda de o kadar kalabalığı bir arada toplamak mümkün değil. O yüzden ileride duruma nazaran hareket edeceğim.” kelamlarını kaydetti.                                                           

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beyaz Show, yeni kısımlarıyla ekrana gelecek mi: Beyazıt Öztürk, soru işaretlerini giderdi! için yorumda bulun

    Beyaz Show, yeni kısımlarıyla ekrana gelecek mi: Beyazıt Öztürk, soru işaretlerini giderdi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Show, yeni kısımlarıyla ekrana gelecek mi: Beyazıt Öztürk, soru işaretlerini giderdi! için ilk yorumu yapabilirsin.