Tarkan, 13 yıldır imar izni alamadığı arsaya ilişkin açıklama yaptı

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

13 Yıldır İmar İzni Alamadığı Arsaya İlişkin Açıklama Yaptı

Tarkan, 13 yıldır imar izni alamadığı arsaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Tarkan, ‘mağduriyetinin’ giderilmesi için hukuki haklarını kullandığını belirtirken, “Arsa ile ilgili kimseden bir rant beklentim ya da ayrıcalık istemim olmamıştır, olmaz da” dedi.

20-01/23/tarkan-13-yildir-imar-izni-alamadigi-arsaya-12842539_5094_m.jpg

20-01/23/1.jpg

20-01/23/3.jpg

20-01/23/4.jpg

 

RANT BEKLENTİM YOK”

Tarkan’ın Twitter hesabı üzerinden açıklama şu şekilde: “Söz konusu arsa ile ilgili kimseden bir rant beklentim ya da ayrıcalık istemim olmamıştır, olmaz da. Konuyla ilgili 13 yılı aşkın süredir ben de her vatandaş gibi hukuksal haklarımı kullanarak başvurularımı yapmış ve mağduriyetimin giderilmesi için bu doğrultuda ilerlemişimdir.

“ALGI YARATMAYA ÇALIŞAN KAYNAKLARIN DUYARLI OLMALARINI RİCA EDİYORUM”

Benimle ilgili olumsuz bir algı yaratmaya çalışan kaynakların daha duyarlı olmalarını ve aslı olmayan bilgilerle kamuoyunu etkilemeye çalışmamalarını rica ediyorum. Konuyla ilgili detaylı teknik bilgi ve hukuki açıklama hukuk danışmanlarım tarafından kamuoyu ile ayrıca paylaşılacaktır”

 

Söz konusu imar izniyle ilgili Tarkan’ın avukatından da bir basın açıklaması yapıldı.

 

 

20-01/23/5.jpg

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tarkan, 13 yıldır imar izni alamadığı arsaya ilişkin açıklama yaptı için yorumda bulun

    Tarkan, 13 yıldır imar izni alamadığı arsaya ilişkin açıklama yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tarkan, 13 yıldır imar izni alamadığı arsaya ilişkin açıklama yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.