Numan Kurtulmuş Başkent Kulisi’nde

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş olacak. 

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’u ağırlayacak. Kurtulmuş, siyaset kulislerinde yaşananları Başkent Kulisi’nde ele alacak. 

Programda ayrıca ‘Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un açıklamaları ve AK Parti’den gelen tepkiler ne anlama geliyor? Türkiye’de sivil asker ilişkileri yerli yerine oturdu mu? Yeni kurulan partiler AK Parti’yi nasıl etkiliyor? AK Parti’de yeni ittifak arayışları var mı?’ gibi sorulara yanıt aranacak. 

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.45’te Kanal 7 ekranlarında…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Numan Kurtulmuş Başkent Kulisi’nde için yorumda bulun

    Numan Kurtulmuş Başkent Kulisi’nde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Numan Kurtulmuş Başkent Kulisi’nde için ilk yorumu yapabilirsin.