MSB’den son dakika İdlib açıklaması

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Milli Savunma Bakanlığı‘nda (MSB) İdlib başlıklı bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Şam yönetimine dikkat çeken uyarılar yapıldı.

 

 

“MİSLİYLE KARŞILIK VERİLECEK”

MSB, yapılacak her türlü saldırıya misliyle karşılık verileceğini ve gözlem noktalarının görevlerine devam edeceğini bildirdi.

 

 

Askeri kaynaklardan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Önceliğimiz saldırıların durdurulması ve ateşkesin sağlanması. Bu yönde gerekli tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Bölgedeki çatışmaların durdurulması ve gözlem noktalarımızın emniyetinin sağlanması noktasında takviyeler yaptık. Türk Silahlı Kuvvetleri, verilen her türlü görevi, emir verildiğinde İdlib’te de yerine getirmeye hazırdır. Emir verildiğinde de bu güce sahiptir ve gereğini yapar. Toplam 3 gözlem noktası rejim kontrolündeki bölgede bulunuyor. 7 numaralı gözlem noktası da rejim kontrolündeki topraklarda kaldı. Ancak gözlem noktalarında ikmal faaliyeti ve personel değişimi kesintisiz devam ediyor. Gözlem noktaları, olası herhangi bir saldırıya karşılık verecek kapasitede.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MSB’den son dakika İdlib açıklaması için yorumda bulun

    MSB’den son dakika İdlib açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MSB’den son dakika İdlib açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.