İki tane sevincimiz var; Biri Eurovision, biri de Galatasaray…

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

İki Tane Sevincimiz Var; Biri Eurovision, Biri de Galatasaray...

Sertab Erener, Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda akustik-elektrik performansıyla Bostancı Gösteri Merkezi’ndesevenleri ile buluştu. Kerki-Solfej’in düzenlediği gecede performansının yanısıra enerjisiyle de herkesi kendine bir kez daha hayran bırakan Erener, iki saatlikkonserine yine unutulmaz anlar sığdırmayı başardı.

20-02/07/sertab-erener-bostanci-7-_094140442.JPG

 

”5 YIL ARADAN SONRA 12 ŞARKILIK BİR ALBÜMLE DÖNÜYORUM”

Dünden bugüne en sevilen şarkılarını akustik-elektrik performansıylayeniden seslendiren Sertab Erener, Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinden 5 yılaradan sonra çıkaracağı 12 şarkılık yeni albümünü müjdeledi.

 

20-02/07/sertab-erener-bostanci-10-_094139157.JPG

 

VOKALİSTİYLE ”UNUTMASINLAR AŞKIM” DÜETİ…

Youtube kanalında ‘Keşke ben söyleseydim’ başlıklı bir bölüm açtığını veburada söylediği cover şarkıları yayınlayacağını ifade eden Sertab Erener, ”27yıldır hala konserlerime gelmeyenler olduysa onları da burada ağırlamayıdüşünüyorum.” diyerek herkesi tebessüm ettirdi. Daha sonra vokalisti ZeynepDoruk’u sahneye davet eden Erener, genç popçuya olan desteğini de bir kezdaha yineledi. ’Unutmasınlar Aşkım’ adlı yeni parçasını seslendiren ZeynepDoruk’la mini bir de düete imza atan Sertab Erener, şarkı sonundavokalistine sarılarak ”O bizim küçük prensesimiz” sözleriyle tebrik etti.

 

 

20-02/07/sertab-erener-bostanci-15-_094141041.JPG

 

BİRİ EUROVİSİON, BİRİ GALATASARAY…

Konserinin sonlarına doğru kendisine Eurovision’da birincilik getiren’Everyway That I Can’i Bostancı Gösteri Merkezi’ni dolduran yüzlerce kişilikkoro ile seslendiren başarılı sanatçı, ”Türkiye’de yabancı şarkı dinleme oranımaximum yüzde on beş. Tabi o yıllarda sevincimiz ve gururumuz olan şarkıyabancı bir şarkı olunca Türk halkı bu oranı üçe beşe katladı. Neredeyse herkesezberledi. Topu topu iki tane sevincimiz var zaten. Biri Eurovision, biri deGalatasaray” sözleriyle de etkinlik alanında büyük bir alkış tufanı kopardı.

Konserinin finalinde seyircilerin yoğun isteği üzerine sahneye bir kez dahadönerek bis üstüne bis yapan Sertab Erener, performansını alkışlar vetezahüratlar eşliğinde noktaladı.

 

 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İki tane sevincimiz var; Biri Eurovision, biri de Galatasaray… için yorumda bulun

    İki tane sevincimiz var; Biri Eurovision, biri de Galatasaray… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İki tane sevincimiz var; Biri Eurovision, biri de Galatasaray… için ilk yorumu yapabilirsin.