Frank çeteyi çökertir!

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün dünyanın en iyi güvenlik şirketi Frank’tan teslimat konusunda yardım ister. Carla, teslimat adresinin pasaportun içinde yer aldığını söyler ve Frank harekete geçer.

9. Bölüm 
Frank dünyanın en iyi güvenlik şirketinin teslimat konusunda kendisinden yardım istemesinden şüphe eder. Carla, ona işinde en iyisi olduğu için tercih edildiğini söyler. Frank, teslim edeceği paketi almak için şirkete giriş yapar. Ancak güvenlik şirketi teslimat için hem Frank’ı hem de başka bir çeteyi görevlendirir. Teslimatın önemli parçasının Frank’ın elinde olduğunu öğrenen adamlar, pakete ulaşmak için her yolu dener. Frank bu görevinde sadece teslimat yapmaz ve büyük bir çeteyi çökertir.

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Taşıyıcı hafta içi her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy Lea,  Alexander M. Rümelin Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Frank çeteyi çökertir! için yorumda bulun

    Frank çeteyi çökertir! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Frank çeteyi çökertir! için ilk yorumu yapabilirsin.