One Plus 3 ve 3T, Android Oreo Güncellemesini Atlayarak Android P Sürümüne Terfi Edecek

Geçen ay OnePlus tarafından eski ve yeni akıllı telefonları kapsayan bir yazılım iyileştirmesi programı resmi olarak duyurulmuştu. Android işletim sisteminin geliştiricisi olan Google, şirketlere Android OS sürüm yükseltmeleri ve iyileştirmeleri için iki yılda bir köklü değişiklikler vadediyor. Bu süre zarfına baktığımız zaman OnePlus 3 ve 3T’nin Android Oreo 8.0 veya 8.1 alması gerektiğini görüyoruz. Daha öncesinden ise OnePlus şirketi bu iki model için Android P güncellemesi yayınlayacağına dair söz verdi. Fakat bu güzel haberin birde iç karartan kısmı var.

Geçen ay OnePlus tarafından eski ve yeni akıllı telefonları kapsayan bir yazılım iyileştirmesi programı resmi olarak duyurulmuştu. Android işletim sisteminin geliştiricisi olan Google, şirketlere Android OS sürüm yükseltmeleri ve iyileştirmeleri için iki yılda bir köklü değ

İçerik Resmi

işiklikler vadediyor. Bu süre zarfına baktığımız zaman OnePlus 3 ve 3T’nin Android Oreo 8.0 veya 8.1 alması gerektiğini görüyoruz. Daha öncesinden ise OnePlus şirketi bu iki model için Android P güncellemesi yayınlayacağına dair söz verdi. Fakat bu güzel haberin birde iç karartan kısmı var.

yorum yap ( 0 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.