Cenk Eren ve Selda Bağcan’dan muhteşem gece

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Cenk Eren, dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde muhteşem bir konsere imza attı. Gecenin sürprizi ise usta sanatçı Selda Bağcan oldu. Konser de Selda Bağcan ile albümde de birlikte seslendirdikleri “Gesi Bağları” adlı şarkısına yaptıkları düet büyük beğeni topladı.

Ünlü sanatçı Cenk Eren, dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde muhteşem bir konser verirken kulakların pasını silmeyi de ihmal etmedi.

Tanju Okan, Ferdi Özbeğen ve son olarak Selda Bağcan şarkılarını seslendirdiği “Repertuvar” proje albümlerindeki güçlü yorumculuğuyla müzik severlerden büyük beğeni toplayan Cenk Eren unutulmaz bir konsere imza attı.

Selda Bağcan sürpriziGüçlü sesi muhteşem sahnesiyle izleyenleri mest eden Cenk Eren’in konserinin sürprizi ise, usta sanatçı Selda Bağcan oldu. Konser de Selda Bağcan ile albümde de birlikte seslendirdikleri “Gesi Bağları” adlı şarkısında düet yapan Cenk Eren’i salonu dolduran müzik severler dakikalarca alkışladı.

23 kişilik orkestrasıyla hayran bıraktı23 kişilik orkestrası, muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Cenk Eren konserinde Hakan Akkaya ve Raşit Bağzıbağlı imzalı takım elbise giydi.

Kaynak : https://www.internethaber.com/cenk-eren-ve-selda-bagcandan-muhtesem-gece-2075712h.htm

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cenk Eren ve Selda Bağcan’dan muhteşem gece için yorumda bulun

    Cenk Eren ve Selda Bağcan’dan muhteşem gece için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cenk Eren ve Selda Bağcan’dan muhteşem gece için ilk yorumu yapabilirsin.