Cemal Enginyurt, Berna Laçin’e çok sert tepki gösterdi

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Oyuncu Berna Laçin Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından sosyal medyada yaptığı paylaşım her kesimden çok sayıda kişinin tepkisini çekti.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da Berna Laçin’e paylaşımı nedeniyle çok sert tepki gösteren isimlerden biriydi. Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Berna Laçin’i devlet düşmanı olmakla suçladı. 

İşte Cemal Enginyurt’un Berna Laçin’le ilgili attığı o tweet;

”Elazığ da deprem olmuş,canlarımız gitmiş,yürekler yanmış,Ülke yasta, Berna Laçin oynaşta. Bu nasıl bir kin? Nasıl bir Devlet ve Millet düşmanlığı? Deprem 6.5 veya 6.8 ne farkeder? Bernaya göre ekonomik çıkar varmış. Allah art niyetlileri kahru perişan etsin. Ölenlererahmet olsun.”

Elazığ da deprem olmuş,canlarımız gitmiş,yürekler yanmış,Ülke yasta,Berna Laçin oynaşta.Bu nasıl bir kin? Nasıl bir Devlet ve Millet düşmanlığı?Deprem 6.5 veya 6.8 ne farkeder? Bernaya göre ekonomik çıkar varmış.Allah art niyetlileri kahru perişan etsin.Ölenlererahmet olsun.

— Cemal Enginyurt (@cenginyurt52) January 25, 2020

Kaynak : https://www.internethaber.com/cemal-enginyurt-berna-lacine-cok-sert-tepki-gosterdi-2078575h.htm

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cemal Enginyurt, Berna Laçin’e çok sert tepki gösterdi için yorumda bulun

    Cemal Enginyurt, Berna Laçin’e çok sert tepki gösterdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cemal Enginyurt, Berna Laçin’e çok sert tepki gösterdi için ilk yorumu yapabilirsin.