Börek yapmanın püf noktaları

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Ödüllü şef Ayvaz Akbacak ve oyuncu Derya Şen’in sunumuyla ‘Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane’ sofraları şenlendirecek tariflerle Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Programda bugün börek ustası Hasan Usta ile birlikte çeşitli börek tarifleri izleyiciye aktarılacak. 

Türkiye’nin en iyi şeflerinden Ayvaz Akbacak ve oyuncu Derya Şen ‘Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane’ ile evlere konuk oluyor. Lezzetli yemek tarifleri, sağlıklı bilgiler ve hayatı kolaylaştıran püf noktalarının yer aldığı programda bugün Hasan Usta’yla birlikte çeşit çeşit böreklerin tarifi uygulamalı olarak gösterilecek. ‘Türk mutfağına özgü peynirli, kıymalı, ıspanaklı, patatesli çeşitleri olan kol böreği nasıl yapılır? Kol böreği hazır yufka ile mi yoksa el ile açılan yufkayla mı daha iyi olur? El açması kol böreği nasıl hazırlanır?’ soruları canlı yayında yanıt bulacak.

Programda ayrıca diyette olanların börek lezzetinden mahrum kalmaması için unsuz patlıcanlı börek yapımı da yer alacak. 

Sofraları şenlendirecek tarifler, sağlık dolu bilgiler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla ‘Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane’ Pazartesi’den Perşembe’ye 12.45’te canlı yayınla Kanal 7’de… 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Börek yapmanın püf noktaları için yorumda bulun

    Börek yapmanın püf noktaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Börek yapmanın püf noktaları için ilk yorumu yapabilirsin.