Bir yuva ne kadara kuruluyor?

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Bu ülkenin haber ve kültür kanalı Ülke TV, yurttan ve dünyadan önemli olayları, son dakika gelişmeleri Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla ekrana taşıyor. Ülke’de Bu Sabah’ın bugünkü konuğu Altın Piyasaları Uzmanı, Ekonomi Yorumcusu İslam Memiş olacak.

Ülke ve dünya gündeminden haberdar eden Ülke’de Bu Sabah’ta, hafta içi her gün birbirinden farklı konular alanında uzman isimlerin katılımıyla masaya yatırılıyor. Yuva kuracak çiftlere vereceği ekonomi tavsiyeleri ile Ekonomi Yorumcusu İslam Memiş, Ülke’de Bu Sabah’ın konuğu olacak. Selda Atalay, çarşı pazar gezip piyasanın nabzını tutarken, yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaç duyduğu eşyaların fiyatlarını ekrana taşıyacak.

Programda ayrıca ‘Beyaz eşya ve mobilyalar ne kadar tutuyor? Düğünün maliyeti nedir? Yeni ev döşerken maliyeti aza indirmenin püf noktası var mı? Takı alırken nelere dikkat edilmeli? Kız ve erkek tarafının karşıladığı eşyalar neler?’ sorularına yanıt aranacak.

Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bir yuva ne kadara kuruluyor? için yorumda bulun

    Bir yuva ne kadara kuruluyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bir yuva ne kadara kuruluyor? için ilk yorumu yapabilirsin.