Babamın İsminin Geçtiği Her Yerde Para Yağıyor

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Babamın İsminin Geçtiği Her Yerde Para Yağıyor

Levent Dörter, önceki akşam Ataşehirde bir mekanda sahne aldı. Sevilen şarkılarını art arda seslendiren Dörter’i izlemeye gelenler arasında sevgilisi Dilan Çıtak da vardı.

Sırtında aşırı kas ağrısı çekmesine rağmen sevgilisini yalnız bırakmayan Çıtak, gece boyunca sırtında sıcak su torbasıyla konseri izledi. Başarılı şarkıcının konserini cep telefonuyla kameraya alan Çıtak, ağrılarına rağmen sevgilisini kırmayıp sahnede üç şarkı söyledi. Babası İbrahim Tatlıses’in “Bir Ayrılık Şarkısı” ve “ Haydi Söyle” isimli şarkılarını kendi tarzında seslendiren Çıtak şampanya yağmuruna tutuldu. Çıtak “ “Babamın isminin geçtiği her yerde para yağıyor. Oturduğu yerden para kazandırıyor” dedi.

Yeni bir albüm hazırlığında olduğunu ve babası İbrahim Tatlıses’in en sevilen 10 top şarkısını söyleyeceğinin müjdesini sahnede sevenlerine veren Çıtak, şöyle konuştu: “Herkes babandan niye söylemiyorsun diye soruyordu. Ben bugüne kadar idealist takılarak kolay yolu seçmek istemedim. Baktım herkes babamdan yararlanıyor. Bir biz kalmışız yararlanmayan. Ama anladım ki gerçekte en zor yolu seçmişim. İki ay içerisinde İbrahim Tatlıses’in en sevilen 10 şarkısını cover olarak çıkartıyoruz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Babamın İsminin Geçtiği Her Yerde Para Yağıyor için yorumda bulun

    Babamın İsminin Geçtiği Her Yerde Para Yağıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Babamın İsminin Geçtiği Her Yerde Para Yağıyor için ilk yorumu yapabilirsin.