Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın açıklaması

Radyo BALFM
Radyo BALFM
Reklam

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı’dan boşalan teknik direktörlük görevine gelecek isim ile ilgili “Beşiktaş için en doğru kararı vereceğiz” dedi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Aydın’ın Söke ilçesinde Beşiktaşlılar Derneği açılış törenine katıldı. Başkan Çebi, katıldığı açılışta teknik direktör konusunda İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. 

“Hocamızla vedalaştık, daha yenisini bulamadık”Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlılarda Teknik Direktör Abdullah Avcı ile dün yollarını ayırmalarının ardından, Avcı ile vedalaştıklarını ifade ederek, “Hocamızla vedalaştık, daha yenisini bulamadık” şeklinde konuştu.”Beşiktaş için en doğru kararı vereceğiz” Çebi, teknik direktörlük görevi için Sergen Yalçın’ın isminin gündeme gelmesiyle ilgili olarak ise “Herkesin ismi geçiyor. Beşiktaş için en doğru kararı vereceğiz” açıklamasını yaptı.

Kaynak : https://www.internethaber.com/ahmet-nur-cebiden-sergen-yalcin-aciklamasi-2078525h.htm

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Radyo BALFM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın açıklaması için yorumda bulun

    Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ahmet Nur Çebi’den Sergen Yalçın açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.